Bílé útesy v Seven Sisters Parku & Eastbourne & BrightonDoprava

Vlakem z Londýna do města Eastbourne. Po dokončení túry se můžete do Eastbourne vrátit autobusem číslo 12A. Autobusem 12A můžete v protisměru také dojet do města Brighton. Odtud pak vlakem zpět do Londýna.

!!! NÁŠ TIP !!!: vlakem z Londýna do Eastbourne, autobusem do Brightonu a vlakem z Brightonu zpět do Londýna, můžete cestovat za pouhých £16.50. Kupte se speciální slevový lístek All Network Downlander od Southern Railways Company - více informací najdete zde.

Místní doprava: klikněte zde


Ubytování v jižní Anglii

Hotely, hostely a B&B (penziony) najdete v městě Eastbourne.Túry & Památky a Atrakce & Oblíbené hospůdky

Bílé útesy v Seven Sisters Parku TÚRA: Bílé útesy v Seven Sisters Parku

Vzdálenost: 13 km. Mapa: OS Explorer Map (Eastbourne & Beachy Head, sheet 123).

Jeďte vlakem z Londýna do Eastbourne. Tam posnídejte v kavárně u moře. Potom ale už vyražte na túru. Půjdete přes Beachy Head (nejvyšší útes v oblasti) až k informačnímu centru Seven Sisters - Exceat. Tam je i zastávka autobusu 12A. Tím můžete jet nazpět do Eastbourne nebo také do Brightonu.

Mapku si stáhněte zde

Oblíbené hospůdky: The Beachy Head


Fotky ze Seven Sisters

Minty galerie

Užitečné informace

Seven Sisters Country Park (oficiální web)

Vítejte v Eastbourne

Walking Britain - mapy, túry v UK, tipy


Máte nějaké otázky? Zeptejte se těch co už tam byli :)Užitečné tipy a horké novinky od nás a od čtenářů

Skrze Minty Facebook, Twitter a Minty @běžník vám přinášíme od nás a našich čtenářů užitečné tipy a novinky z Anglie. Dozvíte se, kam jet na outdoorovou dovolenou ve Skotsku či Walesu a kam za památkami v Anglii. Odkryjeme vám zajímavé londýnské památky i noční život. Prozradíme kam za dobrými nákupy a kde vychutnat kulinářské speciality. Minty Facebook najdete zde a Minty Twitter zde.
Podělte se i vy s námi a ostatními čtenáři o vaše tipy, doporučení a zážitky z Anglie, Skotska a Walesu. Napište na Facebook nebo Twitter.

Minty Facebook a Twitter rozvíjí a aktualizuje informace na tomto webu, přináší rychlé novinky a umožňuje sdílení čtenářských tipů a diskusí.


Nezbytnosti pro vaši cestu - ubytování (hotely & hostely) a levné letenky

Pokud si zařídíte ubytování skrze níže námi doporučené rezervační systémy, Minty Trips dostane malou provizi (bez dodatečných nákladů pro vás!), což přispěje na další rozvoj této stránky a neustále aktuální informace pro vás :) Děkujeme.Rezervaci a platbu ubytování a letenek provádíte s jednotlivými rezervačními systémy, hotely, hostely; nikoliv s Minty Trips.


Mohlo by vás také zajímat

Rozkřič to! :)