Spřátelené weby / Naši partneřiPojďte si pro začátek s námi vyměnit odkaz. A třeba i později rozvineme hlubší spolupráci. Těšíme se.

SEZNAM SPŘÁTELENÝCH WEBŮ

Hotelopedia | Hotely a penziony v České Republice

eurooms.net - Rooms to rent London. EU Rooms accommodation.

České centrum Londýn

Független útmutató Londonba / Nepriklausoma vadovas i Londoną / Neatkariga celvedis uz Londonu / Independent przypomnienie Londynie - Independent A-Z guide to London: everything you ever needed to know when traveling to London (historic icons, Royal houses, public transport, accommodation tips, nightlife and more.

Independent A-Z guide to London, England and Scotland (www.mintytrips.co.uk) - Everything you ever needed to know when traveling to Great Britain. Shared by people who live in Britain, admire it's beauty and recommend worthwhile places they know well.

Jedete na dovolenou? Hledáte levné a kvalitní ubytování? U nás na ubytovani.mintytrips.cz najdete více než 2 000 000 hotelových a hostelových nabídek po celém světě, nejlepší ceny a ověřená hodnocení cestovatelů. Vyzkoušejte ubytovani.mintytrips.cz.

Kam vyrazit na romantickou dovolenou? 10 denní dovolená v severním Portugalsku :) Tipy a doporučení kde se ubytovat, co ochutnat a navštívit, jaké pláže musíte vidět, kde si půjčit auto a mnohé další. A navíc krásné fotky z Porta a oblasti Douro a Costa Verde :) Více si přečtete zde: www.romantickadovolena.com. Také tam najdete tipy na dovolenou v jižní Francii (kraj Languedoc).

free travel guide - 10 DAYS IN NORTH PORTUGAL - Enjoyed our holidays in North Portugal we have put together a list of our tips where to go, what to see and taste, accommodation tips, best beaches, where to hire a car, what you should see in Porto, in Douro Valley and around Viana do Castelo.

My Romantic Holiday - 10 days in North Portugal - 7 days in lovely South France (Languedoc). Check some great tips for your romantic holiday: www.myromanticholiday.com

Planning your holidays? Looking for a good and affordable accommodation? Check our website hotels.mintytrips.co.uk. Over 2 million hotel and hostel deals, best rates and verified guest reviews. Check our website hotels.mintytrips.co.uk.

Učte se anglicky online v LanguageLab.cz. E-learningové kurzy angličtiny pro začátečníky i pokročilé. Vyučující jsou rodilý mluvčí z anglicky mluvících států.

Chcete si zalyžovat v Krkonoších, nebo vyjít na tůry? Využijte služby Penzionu Brdlík v Harrachově. Penzion je v klidné lokalitě Harrachova.

Ekologická drogerie a kosmetika Eurona koncentrovaná a přímo od výrobce.

Hotely v Praze : Ubytování v Praze - Různé možnosti ubytování v hotelech, hostelech, penzionech a apartmánech v Praze a dalších městech České republiky. Nyní speciální nabídka, se kterou ušetříte 20-50% ceny ubytování.

Mula - Ušetřete za stěhování a přepravu

Nízkonákladová přeprava zásilek z/do Británie, po celé Evropě i celém světě (www.teahousetransport.co.uk) - Nízkonákladová přeprava zásilek z/do Británie, po celé Evropě i celém světě.

Příběhy z Anglie - Zajímavý blog Stanislava Hedvika o zkušenostech a praxe v UKLogo serveru www.cestovatele.info

Asmat - vše o cestování - cestopisy, fotografie, potápění a informace z celého světa.

Cestovatel.cz - časopis o cestování nejen pro cestovatele

Chata a Ubytovanie - Nízke Tatry Turistika a a ubytovanie v Nízkych Tatách.

Chata Nízke Tatry - oproti SKI centru Mýto pod Ďumbierom.

Konference a Teambuilding Praha, firemní akce, semináře a kongresy to vše nabízí Hotel Sport. K dispozici konferenční sál, kongresový sál a vše pro firemní večírek.

Outdoor vybavení na webu OutdoorZona.cz

Zážitky - Zážitky jsou kořením života a život je třeba žít. Nabízíme zážitky ve vzduchu, na zemi, ve vodě, luxusní auta a další. Pro jednotlivce i kolektivy.

Firemní akce, teambuilding a firemní večírky patří akcím, které posilují motivaci kolektivu ve firmě a prohlubují vztahy mezi lidmi. Zážitky.cz nabízí zážitky do firem, kterým záleží na úspěchu.

CityBike Prague - půjčovna kol a tůry po Praze na kole - Různé druhy cyklovyjížděk po Praze. Individuální půčování kol - od jedné hodiny až po celý den. Příznivé ceny, on-line rezervace.

Cestovní kancelář SMART travel nabízí dovolenou podle Vašich představ. Do široké škály našich nabídek patří zejména aktivní dovolené. Na léto si můžete vybrat cyklistické zájezdy a zájezdy na in-line brusle. Dále je velice oblíbený rafting. Zimní dovolenou můžete strávit v Alpách na lyžích, nebo na snowboardu. Zajímavou nabídkou jsou Wellness zájezdy, kdy se kombinuje relaxace a aktivní prožitek z dovolené.

Hotely Goldencity v centru Prahy - Nabídka ubytování v tříhvězdičkových hotelech v centru Prahy. Kromě krátkodobého ubytování jsou i možnosti dlouhodobých pronájmů.JAK SI VYMĚNIT S NÁMI ODKAZ?

Pokud je Váš web zaměřený na cestování, turismus, ubytování, kulturu, zajímavosti ze zahraničí apod. a má Google Page Rank minimálně 3 (stejně jako náš web) pak:

1. Přidejte náš odkaz na Vaši stránku (URL a titulek najdete níže v provedení s logem a bez - vyberte si).
2. Pak nám zašlete na email info(zavinac)mintytrips.cz Váš odkaz (pošlete nám URL, text odkazu a Google Page Rank Vašeho webu).
3. Do 48 hodin Váš odkaz prozkoumáme :), s největší pravděpodobností schválíme a přidáme na Minty Trips web (Váš odkaz bude umístěn zde: www.mintytrips.cz/partneri.html). A hned Vám také napíšeme, abyste věděli, že vše je hotovo :).

Pokud byste měli jakékoliv otázky či návrhy, napište nám na info(zavinac)mintytrips.cz.


Minty Trips odkazy:

varianta odkazu bez loga (html kód):varianta odkazu s logem (html kód):